Untitled document

Чому цій книзі я дав назву „Перехрестя долі”? З дуже простої причини – життєвий шлях кожної людини, яким би прямим на перший погляд він не здавався, насправді складається  з безлічі „перехресть”, на котрих визначається  - як саме складеться  подальша доля людини. Вкрай незначні, на перший погляд, події, як наслідок можуть стати  причиною  того, що людина раптом  „поверне” своє  життя   в зовсім несподіваному напрямку.    Чи-то продовжить рухатись в раз і назавжди обраному напрямку. Чи-то  - взагалі,  залишиться „соватися на місці”.

 

 Під такими „перехрестями”  я маю на увазі різні речі - і це не тільки  вчинки самої людини, що їх вона робить особисто.   Адже на наше життя, без сумніву, здійснюють вплив і події глобальні,  що відбуваються в країні та у всьому світі. А ще – це зустрічі з іншими людьми. Зустрічі,  котрі так чи інакше вплинули на наше життя.  А також  спогади, що залишилися – іноді радісні, іноді гіркі, іноді світлі, а бува, що і неприємні.

 

Ця книга – саме про такі зустрічі з людьми, котрі тим чи іншим чином  відіграли певну роль в моєму житті.  І не тільки в моєму особисто – більшість героїв цієї книги в силу свого положення, здійснювали великий вплив на події, що відбувалися  в  Україні в різні роки. 

 

Починаючи працювати над книгою, я  в жодному разі  не маю на меті „дати оцінку” цим людям чи їх вчинкам.  Не збираюся, і не буду ніколи нікому з них   „мити кістки”, або,  тим більше,  засуджувати.  Ця книга - просто  мій особистий погляд  на „перехрестя” мого життя.  І на тих людей, з котрими  довелося на них зустрітися.

  

Пильний та уважний читач може помітити в цій книзі певні моменти, котрі згадувалися у художньо-документальній праці «Покликання», що її було написано за моїми спогадами та видано 2007 року. Так, дійсно, матеріали цього твору були певною мірою використані мною під час  створення «Перехресть долі» - звичайно ж, за згодою її автора, та перероблені із огляду на нові деталі, що згадалися, та й взагалі, на той час, що минув із моменту виходу в світ «Покликання».

Рейтинг@Mail.ru